Seminarium kontaktowe e-Twinning w Hustopeče w Czechach

W dniach 03-05 listopada 2011 roku odbyło się w w Hustopeče w Czechach spotkanie dotyczące programu międzynarodowego e-Twinning, w którym wzięło udział około 40 nauczycieli z Czech, Słowacji, Węgier i Polski. Wśród 10 nauczycieli z Polski znalazły się pani Dorota Kozłowska i pani Katarzyna Leśniak, nauczycielki z naszej szkoły.

Seminarium było bardzo interesujące, pozwoliło zapoznać się z możliwościami, jakie daje uczestnictwo w programie e-Twinning. Nauczycielki nawiązały interesujące kontakty, co zaowocowało podjęciem projektu ‘We know each other, we haven’t met yet’ wraz z dwiema szkołami z Czech i szkołą ze Słowacji, w którym wezmą udział uczniowie z naszego gimnazjum i zaprzyjaźnionych szkół.