Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Stowarzyszenia Przyjaciół Harcerstwa i Dzieci Specjalnej Troski

Dnia 19 listopada tenisiści z naszej szkoły pod opieką p. E. Bryl, wzięli udział w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Stowarzyszenia Przyjaciół Harcerstwa.

Turniej odbywał się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej  w Kołodziejewie. Nasza drużyna w składzie: Weronika Kowalska, Anna Wyrkowska, Szymon Żak, Kamil Duda, drużynowo zajęła I miejsce. Indywidualnie wśród dziewcząt I miejsce zajęła  Weronika Kowalska, III miejsce Anna Wyrkowska. Wśród chłopców I miejsce zajął Szymon Żak, II miejsce Kamil Duda. Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy.