Każdy coś zostawi, przecież niedokończonego...

Dnia 30 listopada 2011 odbył się uroczysty apel połączony z  ogłoszeniem wyników konkursu fotograficznego pt."CZAS UCIEKA, WIECZNOŚĆ CZEKA".

W pierwszej części apelu uczniowie  klasy I b przedstawili  barwną refleksję  nad przemijaniem w  montażu  poetyckim " KAŻDY COŚ ZOSTAWI, NIEDOKOŃCZONEGO  PRZECIEŻ ... ". Chwila zadumy nad urodą  i  kondycją ludzkiego bytu została dopełniona nastrojową muzyką i oryginalną dekoracją.  Nad całością czuwały p. Bernadeta Lewandowska i p. Katarzyna Stachowiak,  które przygotowały całość uroczystego apelu. Nagrody ufundowane przez SU dla najlepszych  fotografów wręczył dyrektor gimnazjum p. Robert Orczykowski. Zwycięzcami zostali: I miejsce - Aldona Grobelska kl. Ib;  II - miejsce Małgorzata  Ciechanowska kl. IIIa;  III - miejsce Anna  Łozicka  kl. IIIa.