VII Bieg Papieski w Żalinowie

17 października nasi uczniowie pod opieką p. E. Bryl i p. J. Dreliszak wzięli udział VII Biegu Papieskim na trasie Krusza Podlotowa - Żalinowo.

Jak co roku organizatorem tego Biegu byli przedstawiciele UKS „Kobra” przy Gimnazjum w Żalinowie: p. Wojciech Konieczny i p. Wojciech Dąbrowski.
Biegi przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i gimnazja.
Najlepszych nagrodzono nagrodami rzeczowymi (m.in. dla zwycięzców puchary a dla pierwszej trójki medale) ufundowanymi przez UKS „Kobra” przy Gimnazjum w Żalinowie. Nagrody wręczali:  dyrektor Gimnazjum w Żalinowie p. Zofia Sawicka, v-ce wójt Gminy Inowrocław p. Marek Karólewski  oraz sekretarz Gminy Inowrocław p. Maciej Przeździęk. Dodatkowo zwycięzcom poszczególnych kategorii p. Marek Jabłoński wręczył firmowe długopisy ufundowane przez Radę Rodziców przy Gimnazjum w Żalinowie.

gimnazja - dziewczęta:

Agnieszka Mucek – Sławęcinek