Jesteś tutaj: Start / ARCHIWUM / 2011/2012 / Wybory

27 września wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

30 września wybory na Rzecznika Praw Ucznia

Dnia 27 września odbyły się w naszym gimnazjum wybory na Przewodnczącego Samorządu Uczniowskiego.
Demokratyczne głosowanie przeprowadziła specjalnie powołana komisja wyborcza, która nadzorowała zgodnie z wyznaczonymi procedurami, a następnie podliczyła głosy.
Zainteresowanie wyborami było bardzo duże. Frekwencja wyborcza wyniosła 90%. W głosowaniu tajnym wybrano Agnieszkę Marjanowską.

Dnia 30 września Społeczność naszego gimnazjum ponownie wybierała Rzecznika Praw Ucznia. Większością głosów wygrała pani Bernadeta Lewandowska, która będzie się starała rozwiązywać problemy młodzieży, która uczęszcza do naszej szkoły. Wszyscy mogą więc kierować swoje pytania do tego nauczyciela. Życzymy nowemu rzecznikowi, aby wspierał swoich uczniów i był pomocny przy rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów.

Gratulujemy!