X Powiatowy Konkursu Wiedzy Ratowniczo - Pożarniczej

Dnia 20 marca 2009r. oraz 30 kwietnia 2009r. reprezentacja naszej szkoły brała udział w etapie teoretycznym (organizowanym przez Gimnazjum im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich ) oraz praktycznym (organizowanym przez Gimnazjum nr 3 im. 4 Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu ) X Powiatowego Konkursu Wiedzy Ratowniczo - Pożarniczej.

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Kacper Miązek z kl. I b, Mikołaj Szewczuk z kl. I b, Mirela Rolirad z kl. II c, Karol Jędrasik z kl. II c, Natalia Kowalska z kl. III a, Kamil Poturalski z kl. III c godnie zaprezentowali się w w/w konkursie pod okiem opiekuna mgr Tomasza Galwas.