Biwak integracyjny dla klas pierwszych

W dniach 21-22.09.2012r. w naszej szkole odbył się biwak integracyjny dla klas pierwszych. Uczestniczyło w nim 46 uczniów, wychowawcy klas pierwszych: pani Agnieszka Kwiatkowska, pani Katarzyna Leśniak i pan Janusz Kubiak oraz pedagog pani Anna Drzewiecka i psycholog szkolny pani Hanna Mielcarek. W programie biwaku były: zajęcia integracyjne z wychowawcami klas, otrzęsiny, dyskoteka i zajęcia sportowe. Otrzęsiny zostały przygotowane przez panią Katarzynę Stachowiak i Samorząd Uczniowski, a rozgrywki sportowe przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego pani Justyna Dreliszak i pan Piotr Nijak. W biwaku uczestniczył dyrektor szkoły pan Robert Orczykowski, który zasiadał w jury podczas otrzęsin, a na koniec biwaku wręczył każdemu uczniowi Certyfikat Dzielnego Żaka. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Barbary Szumlas i pani Agnieszki Bernackiej za przygotowanie posiłku dla uczniów.

A oto kilka zdań na temat biwaku od samych uczestników.
„Naszym zdaniem biwak był bardzo udany. Najbardziej podobała nam się dyskoteka, była fajna muzyka i super się tańczyło. Świetną niespodzianką były otrzęsiny, ponieważ mogliśmy uczestniczyć w ciekawych konkurencjach. Co prawda, rano byliśmy trochę niewyspani, bo późno poszliśmy spać, ale byliśmy również szczęśliwi i zadowoleni”.
„Biwak w szkole był the best. Dużo śmiechu mało łez”.
„Biwak był odlotowy, świetne konkursy i zabawy. Jedzenie było pyszne. Na dyskotece świetnie się bawiliśmy”.
„Czas biwaku, czas poznania. Było fajnie cały dzień. Nowe przygody, super tańce”.
„Biwak był interesujący, ponieważ było dużo ciekawych i śmiesznych konkursów”.