Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2011/2012

29 czerwca o godzinie 9.00 po raz ostatni w tym roku szkolnym zabrzmiał dzwonek. Wprowadzono Sztandar Szkoły i zaśpiewano Hymn Państwowy. Następnie głos zabrał p. dyrektor Robert Orczykowski, który w imieniu Grona Pedagogicznego pożegnał absolwentów klas III, życząc im wielu sukcesów i powodzenia w nowych szkołach. Później uczniowie klas III, pod kierunkiem swoich wychowawców, p. Elżbiety Tokarz, p. Agnieszki Kwiatkowskiej, p. Agnieszki Długopolskiej i p. Janusz Kubiaka zaprezentowali swój program artystyczny.
Potem absolwenci obdarowali nauczycieli kwiatami.

Na zakończenie ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, otrzymali nagrody książkowe. Rodzice najlepszych absolwentów gimnazjum otrzymali Listy Gratulacyjne i podziękowania za trud włożony w wychowanie swoich pociech. W tym roku możemy pochwalić się również bardzo dobrymi wynikami sportowymi.
Serdeczne podziękowania dla sponsorów,  którzy ufundowali znakomite nagrody dla najlepszego ucznia Aleksandra Dobkowskiego, który otrzymał tytuł  Absolwenta „ Primus Inter Pares”.