Turniej Bonduelle w Gniewkowie

W sobotę 21 kwietnia nasze dziewczyny brały udział w X Turnieju Piłki Siatkowej o puchar Dyrektora Bonduelle w Gniewkowie z udziałem szkół z Kruszwicy, Dąbrowy Biskupiej, Złotnik Kujawskich, Gniewkowa, ABSOLWENTEK Gimnazjum w Gniewkowie oraz Sławęcinka.

Po niesprawiedliwym rozstawieniu Sławęcinka z SP Dąbrową i Starszymi o trzy lata absolwentkami Gimnazjum z Gniewkowa nie mieliśmy szans na wyjście z grupy na pierwszym miejscu. Po wygranym meczu z Dąbrową ulegliśmy doświadczonym i starszym siatkarkom ze szkół ponadgimnazjalnych. W finałowym meczu bez problemu pokonałyśmy Złotniki Kujawskie 2:0. Szkoda , że układ zawodów nie pozwolił nam na rewanż z gospodyniami. Ostatecznie dziewczęta zajęły trzecie miejsce. Szkołę reprezentowały: Wiktoria Matuszak, Oliwia Tarsalewska, Agnieszka Dreliszak, Oliwia Łuczak, Martyna Budner, Wiktoria Spala, Angelika Dreliszak i Sandra Mendelewska. Zespół przygotowała i prowadziła Justyna Dreliszak.