Bal gimnazjalny

Dnia 22 czerwca odbył się bal uczniów klas trzecich gimnazjum. W tym roku szkolnym uczniowie bawili się w Dworze Biesiadnym w Rojewie. Zgodnie z tradycją, na balu obecni byli wychowawcy, grono pedagogiczne i rodzice. Imprezę rozpoczął uroczyście Pan Robert Orczykowski – dyrektor naszej szkoły, który wraz z przedstawicielami Rady Rodziców zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy.

Zabawa była bardzo udana, czemu sprzyjały niewątpliwie piękne kreacje dziewcząt, eleganckie stroje chłopców i wspaniała muzyka. Była to kolejna szkolna impreza, którą poprowadził duet muzyczny Malibu. Mamy nadzieję, że tegoroczni absolwenci naszego gimnazjum nawet po latach będą wspominać swój pierwszy bal z sympatią i wzruszeniem.