PODZIĘKOWANIE DLA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Opiekun Samorządu Uczniowskiego składa  serdeczne podziękowania wszystkim członkom Samorządu Uczniowskiego, którzy swoją pracą i zaangażowaniem wnieśli wiele dobra w życie szkolne. Było mi niezmiernie miło współpracować z Wami. Jestem dumna, że jesteście uczniami  naszej szkoły i że zależy Wam na jak najlepszym jej wizerunku.

Wszystkim  absolwentom serdecznie dziękuję za miłą współpracę, kreatywność, uśmiech oraz życzliwość. Szczególne podziękowania kieruję do Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Kamila Szałeckiego, który swoim uśmiechem, pracowitością i wyjątkowym zaangażowaniem zasłużył na największe uznanie. Uczniów klas trzecich z żalem żegnam, życzę w przyszłości sukcesów w szkole średniej, zaliczenia egzaminów maturalnych oraz indeksu na wymarzoną przez was uczelnię.

Drodzy uczniowie klas pierwszych i drugich, nabierzcie sił podczas wakacji, abyście mogli z jeszcze większym zaangażowaniem działać w Samorządzie Uczniowskim w przyszłym roku szkolnym!

Życzę Wam udanych wakacji, dużo słońca i poznania wielu nowych wspaniałych ludzi

Opiekun Samorządu Uczniowskiego:

Bożena Kacprzak