Dzień sportu. Apel sukcesów.

Dnia 23 czerwca w naszym gimnazjum zorganizowany został Dzień sportu połączony z apelem sukcesów. W tym dniu swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Inowrocław Tadeusz Kacprzak, kierownik GZEAS w Gminie Inowrocław pani Małgorzata Makowiecka oraz przedstawiciel firmy elektroenergetycznej, który wręczył nagrody w konkursie "102 km do bezpieczeństwa (energetycznego)".

Najpierw uczniowie spędzili czas ze swoimi wychowawcami, którzy zorganizowali gry i zabawy w salach. Następnie gimnazjaliści wzięli udział w rozgrywkach sportowych i rozegrali między sobą mecze siatkówki – dziewczęta oraz piłki nożnej – chłopcy. Po wszystkich atrakcjach nadszedł czas podsumowań bieżącego roku szkolnego. Podczas apelu sukcesów nauczyciele przedstawili sukcesy naukowe, sportowe oraz artystyczne swoich wychowanków. Wyróżnieni otrzymali nagrody oraz dyplomy za swoje osiągnięcia. Wszystkim gimnazjalistom życzymy dalszych sukcesów w nowym roku szkolnym!