Grupa teatralna „Pineska”

Grupa teatralna „Pineska” z Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku  w składzie: Marzena Broniszewska, Zuzanna Gralak, Wiktoria Napierała, Zuzanna Woźniak, Iga Błaszczyk, Aleksandra Tomaszewska, Michał Piotrowski, Kamil Szałecki, Michał Jankowski, Martyna Wasilewska, Natalia Nalewajska,  prowadzona przez p. Annę Drzewiecką i p. Agnieszkę Kwiatkowską   zakwalifikowała się do VIII Wojewódzkiego Profilaktycznego Festiwalu Teatralnego „poPaTrz” organizowanego pod patronatem KUJAWSKO-POMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY, STAROSTY INOWROCŁAWSKIEGO i IMPRESARIATU PROGRAMU PaT. Festiwal odbędzie się 23 września 2016 roku. Całej grupie gratulujemy i już trzymamy za nich kciuki.