Kujawsko-Pomorski Program Wspierania Rodziny na lata 2014 – 2022. Rodzina jest najważniejsza

W związku z realizacją "Kujawsko-Pomorskiego Programu Wspierania Rodziny na lata 2014 – 2022. Rodzina jest najważniejsza" oraz ogłoszeniem roku 2015 Rokiem Jana Pawła II - papieża rodziny, Pan Piotr Całbecki Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprosił dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie na pracę pisemną "Mój ojciec - dobrze być razem".
W poniedziałek 6 lipca 2015 roku, w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbyło się ogłoszenie wyników konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień. Wśród nagrodzonych siedmiu laureatów znalazła się  - Klaudia Pułaczewska z Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku
Nagrodą jest 2-dniowy spływ kajakowy Drwęcą z noclegiem na Zamku w Golubiu-Dobrzyniu, dla par: dziecko - ojciec/opiekun, do zrealizowania w okresie pomiędzy 1 lipca, a 30 września 2015 roku.