Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 22 czerwca po raz ostatni zabrzmiał dzwonek w bieżącym roku szkolnym. Uczniowie SP im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku bardzo uroczyście pożegnali ten rok, który obfitował w ciężką pracę, ale przyniósł również wiele sukcesów na różnych polach. Swoją obecnością zaszczycili nas p. Maciej Przeździęk - sekretarz Gminy Inowrocław, p. Agnieszka Szałkiewicz, która reprezentowała Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GESAL, p. Grzegorz Laskowski - radny Gminy Inowrocław, p. Iwona Kujawa - przewodnicząca Rady Rodziców oraz p. Krzysztof Zięba - przyjaciel szkoły.

Uczniowie klas trzecich przygotowali krótki program artystyczny. Następnie wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem oraz najważniejsza nagroda – Primus Inter Pares. W tym roku szkolnym otrzymała ją uczennica klasy 3a – Zofia Kliber. Ponadto wręczono nagrody uczniom, którzy mieli 100% frekwencji oraz nagrody dla najlepszych sportowców. Okazuje się, że naprawdę warto się uczyć. Najlepsi uczniowie kończą ten rok szkolny bogatsi nie tylko o wiedzę, ale również o fantastyczne nagrody.