Pierwszaki w Poznaniu, czyli podsumowanie innowacji pedagogicznej "Przez miasto, przez wieś. Podróż pierwszoklasistów."

12 czerwca na zaproszenie uczniów poznańskiej szkoły "Łejery", dzieci z klasy I wraz z wychowawczynią p. Aleksandrą Maj i p. Agnieszką Długopolską wybrały się do PoznaniaWycieczka obfitowała w wiele atrakcji. Uczniowie usłyszeli ciekawe historie i zobaczyli urokliwe miejsca, znajdujące się w stolicy Wielkopolski.

W samo południe bacznie wypatrywali na ratuszowej wieży słynnych trykających się koziołków. Jazda pociągiem i tramwajem, piknik na trawie w parku oraz spektakl, który dla nich zagrali uczniowie "Łejerów" wzbudziły wiele emocji. Wszyscy wrócili w doskonałych humorach i szczęśliwi, że mogli poznać dzieci, z którymi korespondowali przez cały rok szkolny.