Sławęcinek ze srebrem w V Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Inowrocław

W sobotę 9 czerwca nasza hala gościła najlepsze siatkarki regionu ze szkół podstawowych. Razem z LUKS Inowrocław byliśmy organizatorem V Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Inowrocław. W zawodach udział wzięły szkoły podstawowe z Jaksic, Góry, Wierzchosławic, Złotnik Kujawskich, Sławęcinka oraz kluby LUKS Inowrocław i Inowrocławska Akademia Siatkówki.

Rewelacyjnie spisały się debiutujące na zawodach nasze młode siatkarki: Anastazja Lewandowska i Maria Kowalcze. W kategorii klas czwartych rywalizowało dziewięć zespołów. Nasze dziewczyny zajęły znakomite drugie miejsce przegrywając w finale z Akademią Siatkówki 13-15. W zespole LUKS Inowrocław, który zwyciężył w kategorii klas szóstych wystąpiła nasza piątoklasistka Angelika Dreliszak.

Dziewczęta do zawodów przygotowała pani Justyna Dreliszak.