Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku

Jesteś tutaj: Start / OSIĄGNIĘCIA / Artystyczne

Artystyczne

 

Rok szkolny 2017/2018

Lp. Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy Pożarom"

Oliwia Tarsalewska 3A

Anna Kunicka 3c

II miejsce - etap Gminny

 

V miejsce - etap Gminny

mgr Katarzyna Stachowiak  
2. I Powiatowy Konkurs Harcerski w kategorii plastycznej "Niezwykli ludzie Kujaw i Pomorza"                                       

Agata Stachowiak 2a - DH Kamienie

Zofia Derkowska 3C - DH Kamienie

wyróżnienie - K. Powiatowy mgr Katarzyna Stachowiak
3. Powiatowy Kokurs Plastyczny "Moje bezpieczne otoczenie: osiedle, miasto, wieś"

Ewa Mierzyńska V SP

wyróżnienie - K. Powiatowy mgr Katarzyna Stachowiak 

OD 1 WRZEŚNIA 2017 ROKU NASZE GIMNAZJUM PRZEKSZTAŁCONO 

W SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI 

IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W SŁAWĘCINKU

Rok szkolny 2016/2017
Lp. Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
 1. Konkurs plastyczny "Jan Paweł II - autorytetem dla młodzieży" org. przez ZSP nr 1 w Inowrocławiu Aleksandra Cieślak 3b  wyróżnienie - K. Powiatowy mgr Katarzyna Stachowiak  
 2. Konkurs wojewódzki na szczeblu gminnym "Zapobiegajmy pożarom" 

Natalia

Mierzyńska 3a

Aleksandra

Cieślak 3b

Agata

Stachowiak 1a 

I miejsce - K. Gminny

II miejsce - K. Gminny

III miejsce - K. Gminny 

mgr Katarzyna Stachowiak   
3. VII Wojewódzki Profilaktyczny Festiwal Teatralny "poPaTrz" "Pineska" wyróżnienie  mgr Agnieszka Kwiatkowska mgr Anna Drzewiecka 
4. Powiatowy Festiwal Piosenki Skautowej w Jaksicach  Urszula Wójcik, Iga Błaszczyk, Weronika Gotowała, Wiktoria Pawelska, Gabriela Kąkolewska,  Tymoteusz Pietrzykowski,  I na szczeblu powiatowym  mgr Agnieszka Kąkolewska 
5. 

Konkurs plastyczny „ Obrona Cywilna”

 

Roksana Bełwon, Natalia Cybulska, Wiktoria Grochola, Olga Korpal - 3c

Aleksandra Cieślak - 3b

 
etap szkolny
mgr Sabina Nowicka - Prusak 
Rok szkolny 2015/2016
  Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
1. Konkurs plastyczny "Zawód moich marzeń" org. przez ZSP nr 4 w Inowrocławiu
Wiktoria Żelazna 3c Laureatka III miejsca - K. Powiatowy mgr Katarzyna Stachowiak
2. Konkurs graficzny "102 km bezpieczeństwa (energetycznego)" org. przez firmę Jacek Miciński Forward PR w Warszawie zespół graficzny: Marzena Broniszewska 3b, Klaudia Pułaczewska 3b, Zuzanna Gralak 3b, Weronika Stuczyńska 3b, Karolina Gralik 3b Laureatki III miejsca - K. Ogólnopolski
3. Konkurs plastyczny "Jan Paweł II" org. przez Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Płocku
Pułaczewska Klaudia 3b Laureatka II miejsca- K. Ogólnopolski
4. Konkurs plastyczno-graficzny „Jak wyobrażam sobie kraje rozwijające się po roku 2030" w trzech kategoriach, wpisujących się w tematykę Europejskiego Roku na Rzecz Rozwoju Pułaczewska Klaudia 3b Laureatka -  K. Ogólnopolski
5. Konkurs plastyczny "Bez wspomagania" w Jaszczółtowie Pułaczewska Klaudia 3b I miejsce - K. Kuratoryjny
6. XIV Wojewódzki konkurs multimedialny "Prawa dziecka - prawami człowieka" org. przez Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu i Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku. Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Poseł na Sejm RP Krzysztof Brejza, Wójt Gminy Inowrocław Tadeusz Kacprzak i Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.
Pułaczewska Klaudia 3b wyróżnienie - K. Wojewódzki
7. Konkurs plastyczny "Zagrożenia współczesnej młodzieży"org. przez Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu

Michał Kułakowski 2a

Julia Telus 2a

Marta Pietrzak 3b

III miejsce - K. Powiatowy

wyróżnienie - K. Powiatowy

wyróżnienie - K. Powiatowy

8 Konkurs plastyczny "Obrona cywilna wokół nas" org. przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy we współpracy z Wójtem Gminy Inowrocław

Agnieszka Pryka 3b

Klaudia Pułaczewska 3b

Weronika Czajkowska 3b

Aleksandra Tomaszewska 2a

Natalia Szczupak 3b

laureatki - K. Gminny

9. Konkurs plastyczny na album „Marian Rejewski – pogromca Enigmy” Pułaczewska Klaudia 3b laureatka II miejsca- K. Wojewódzki
mgr Alina Malak
10. Konkurs Fotograficzny „Przyroda i architektura województwa kujawsko-pomorskiego” Pułaczewska Klaudia 3b laureatka - K. Wojewódzki mgr Janusz Kubiak
11. XXX Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych „Harfa” w Złotnikach Kujawskich
Marzena Broniszewska 3b II miejsce - K. Powiatowy mgr Agnieszka Kąkolewska
12. Profilaktyczny Festiwal Teatralny „poPaTrz”

Grupa teatralna Pineska

VII Wojewódzki Profilaktyczny Festiwal Teatralny „poPaTrz

I dla najlepszej aktorki

wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

mgr Anna Drzewiecka

mgr Agnieszka Kwiatkowska

Rok szkolny 2014/2015
Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko ucznia

Miejsce

Nazwisko nauczyciela
1.

Konkurs plastyczny „Rzeczywistość, wrażenie, wrażliwość” w Jaszczółtowie

Klaudia Pułaczewska 2b

wyróżnienie - K. Powiatowy i Kuratoryjny


mgr Sabina Nowicka-Prusak
2.

Konkurs fotograficzny „Świat oczami dziecka”

Weronika Romianowska  2c                      

NataliaSzczupak 2b                   

 Agnieszka Pryka 2b

II - K. Powiatowy

                                           

III - K. Powiatowy

 

wyróżnienie - K. Powiatowy

3.

Konkurs plastyczny „Obrona cywilna wokół nas”

 

Weronika Czajkowska 2b

Klaudia Pułaczewska 2b

I - K. Wojewódzki mgr Janusz Kubiak  
4.

Konkurs fotograficzny „Malownicze Krajobrazy Powiatu Inowrocławskiego”

Klaudia Pułaczewska 2b  I - K. Powiatowy
 5. Konkurs na domek z piernika Weronika Romianowska 2c   I - K. Powiatowy mgr Agnieszka Kwiatkowska  
6.

Konkurs piosenki anglojęzycznej

 

 Aleksandra Cieślak 1b  K. Powiatowy mgr Agnieszka Długopolska
 7.

Konkurs plastyczny - ??? ? ??????

Agnieszka Pryka 2b

Weronika Czajkowska 2b

 I - K. Powiatowy   mgr Anna Piasecka
 8.

 

V Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rosyjskiej

 

Marzena Broniszewska 2b  K. Krajowy
9. Kartka Bozonarodzeniowa - Konkurs zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach pod patronatem  Burmistrza Kruszwicy  Klaudia Pułaczewska 2b
I - K. Powiatowy  mgr Katarzyna Stachowiak 
  

 

 
10. "Pisanki wielkanocne" - Konkurs zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjaklnych  w Kobylinikach

Klaudia Pułaczewska 2b

Marzena Broniszewska 2b

I - K. Powiatowy

wyróżnienie - K. Powiatowy  

11. "Pocztówki i dekoracje wielkanocne" – Konkurs zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościelcu  Klaudia Pułaczewska 2b I - K. Powiatowy 
 12.

„Karykatura znanego pisarza” - Konkurs zorganizowany przez GBP w Jaksicach

Marta Pietrak 2b

Paulina Szumlas 3a

I - K. Gminny

II - K. Gminny

Rok szkolny 2013/2014
 Lp. Nazwa konkursu  Nazwisko ucznia   Miejsce Nazwisko nauczyciela 
1.

Konkurs recytatorski

 

Justyna Wiktorowska 3b

 
 laureat - K. Powiatowy mgr Anna Drzewiecka
  
2.

Konkurs recytatorski

  
Zuzanna Gralak 1b wyróżnienie - K. Powiatowy
 3.

VI WPFT poPaTrz

 
Marceli Mieliński 3b najlepszy aktor - K. Wojewódzki
4.

Konkurs plastyczny „Obrona cywilna wokół nas”

 

Weronika Czajkowska 1b

Zuzanna Gralak 1b

Angelika Basińska 2c

 
I - K. Gminny mgr Janusz Kubiak
5.

Konkurs recytatorski

 

Zuzanna Gralak 1b

 

Justyna Wiktorowska 3b

 

Wyróżnienie - K. Powiatowy

 

Laureat - K. Powiatowy

 

 
mgr Agnieszka Kwiatkowska  
 6.

VI Wojewódzkim Profilaktycznym Festiwalu Teatralnym „poPaTrz”

 

„Pineska”

 
wyróżnienie -  K. Wojewódzki
 7. VI WPFT poPaTrz  Marceli Mieliński 3b  najlepszy aktor - K. Wojewódzki 
8. Konkurs bożonarodzeniowy - Wieniec, stroik adwentowy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach  

Klaudia Pułaczewska 1b

wyróżnienie - K. Powiatowy

 
mgr Katarzyna Stachowiak  

 

 

 
 9.

Konkurs wielkanocny - Kujawski stroik wielkanocny w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach

 

Klaudia Pułaczewska 1b

Marzena Broniszewska 1b

wyróżnienie - K. Powiatowy 
 10.

Wojewódzki Konkurs Multimedialny pod hasłem „Prawa dziecka- prawami człowieka"

 
 

Kamil Roszak 3b

NAGRODA PREZESA ZARZĄDU ODDZIAŁU PTTK W INOWROCŁAWIU - wyróżnienie

 
 11.

Konkurs plastyczny - Razem z naturą org. przez Caritas Diecezji Toruńskiej

 
Klaudia Pułaczewska 1b  wyróżnienie - K. Wojewódzki

Rok szkolny 2012/2013

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko ucznia

Miejsce

Nazwisko nauczyciela

1.

PLASTIKON 2013 - konkurs plastyczny org. przez KCK w Inowrocławiu

Kacper Swat 3a 

I - K. Powiatowy

mgr Sabina Nowicka-Prusak 

 2.

Konkurs wielkanocny "Koszyk - stroik wielkanocny z motywem kujawskim" w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach 

Agata Wołczyk 3c

wyróżnienie - K. Powiatowy

mgr Katarzyna Stachowiak

 

3. 

REYMONTOWSKA JESIEŃ NA OKŁADCE
Gimnazjum nr 1 im. Św. Wojciecha w Inowrocławiu

Weronika Kowalska 3a
Kacper Swat 3a

II - K. Powiatowy

III - K. Powiatowy

4. 

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Malownicze Krajobrazy Powiatu Inowrocławskiego”
pod patronatem Starosty Inowrocławskiego Tadeusza Majewskiego

Kacper Swat 3a

 III - K. Powiatowy

mgr Janusz Kubiak

 5.

Konkurs plastyczny "Od ziarenka do bochenka" w Zasadniczej Szkołe Zawodowej Rzemiosła w Inowrocławiu

Angelika Basińska 1c

Marta Czachorowska 3c

II - K. Powiatowy

III - K. Powiatowy

mgr Katarzyna Stachowiak

 6. 

VIII powiatowy festiwal  piosenki skautowej  

Edyta Ziółkowska 3a

Agnieszka Marjanowska 3a

Joanna Gralik 2b

Angeila Basińska 1c

Angelika Bazelewska 1c

Weronika Szafrańska 1c

 

II - K. Powiatowy

mgr Katarzyna Leśniak

7.

Konkurs piosenki patriotycznej

Sebastian Giemza 3a

Mateusz Bednarczyk 3a

Agnieszka Marjanowska 3a

Małgorzata Lewandowska 3a

Weronika Kowalska3a

Joanna Gralik 2b

 II - K. Gminny

mgr Sabina Nowicka-Prusak

8.

Konkurs plastyczny organizowany przez Zespół Szkół Plastycznych w Bydgoszczy

Kacper Swat 3a

wyróżnienie - K. Wojewódzki

mgr Sabina Nowicka-Prusak

9.

Konkurs plastyczny w plenerze "Nasze drzewa - nasze skarby" w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach

Kacper Swat 3a

II - K. Powiatowy

mgr Katarzyna Stachowiak

10.

V Wojewódzki Profilaktyczny Festiwal Teatralny "poPaTrz"

kółko teatralne kl. 1a, 2b

wyróżnienie - K. Wojewódzki

mgr A. Drzewiecka

mgr A. Kwiatkowska

mgr M. Czerniak

11.