Artystyczne
Rok szkolny 2021/2022 |
|||||
Lp. |
Nazwa konkursu |
Nazwisko ucznia |
Miejsce |
Nazwisko nauczyciela |
|
1. |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „(…) ja, żołnierz, poeta, czasu kurz…” pod hasłem „Krzysztof Kamil Baczyński" |
Szumann Aleksandra IV |
wyróżnienie |
mgr Katarzyna Stachowiak |
|
2. |
Powiatowy Konkurs Plastyczny " Kartka Bożonarodzeniowa z Kujawskim Motywem" |
Szumann Aleksandra IV |
wyróżnienie | mgr Katarzyna Stachowiak | |
3. |
Gminny Konkurs Profilaktyczny Hej :)Tak! Hejt :(Nie!. |
Klasa IV |
I miejsce | mgr Magdalena Czerniak | |
Rok szkolny 2020/2021 |
|||||
Lp. |
Nazwa konkursu |
Nazwisko ucznia |
Miejsce |
Nazwisko nauczyciela |
|
1. |
--- |
--- |
--- |
--- |
|
Rok szkolny 2019/2020 |
|||||
Lp. |
Nazwa konkursu |
Nazwisko ucznia |
Miejsce |
Nazwisko nauczyciela |
|
1. |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Obrona Cywilna wokół nas - 112- Ratuję, pomagam, nie blokuję" |
Sobierajski Wiktor I |
II - etap gminny |
mgr Katarzyna Stachowiak |
|
2. |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "ZAPOBIEGAJMY POŻAROM" |
Mierzyńska Ewa VII |
wyróżnienie - etap gminny |
mgr Katarzyna Stachowiak |
|
Rok szkolny 2018/2019 |
|||||
Lp. |
Nazwa konkursu |
Nazwisko ucznia |
Miejsce |
Nazwisko nauczyciela |
|
1. |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy Pożarom" |
Ewa Mierzyńska VI Agata Stachowiak 3A |
II etap gminny I etap powiatowy |
mgr Katarzyna Stachowiak |
|
2. |
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Saperem być - żołnierz, współczesny bohater" |
Ewa Mierzyńska VI Tomasz Mroczkowski VI Anna Smarzyńska V |
wyróżnienie |
mgr Katarzyna Stachowiak |
|
3. |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Obrona cywilna wokół nas" |
Wiktoria Pawelska 3a Nikola Rucinska 3d Martyna Budner 3b |
wyróżnienie etap powiatowy |
mgr Katarzyna Stachowiak |
|
4. |
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Skarbonka moich marzeń" |
Maja Romanowska VII Ewa Mierzyńska VI |
wyróżnienie etap powiatowy |
mgr Katarzyna Stachowiak |
|
Rok szkolny 2017/2018 |
|||||
L.p. |
Nazwa konkurs |
Nazwisko ucznia |
Miejsce |
Nazwisko nauczyciela |
|
1. |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy Pożarom" |
Oliwia Tarsalewska 3A Anna Kunicka 3c |
II miejsce - etap Gminny
V miejsce - etap Gminny |
mgr Katarzyna Stachowiak |
|
2. |
Dekorowanie pierników z okazji Święta Piernika w Gastronomiku |
Weronika Gotowała 3b |
I miejsce - K. Powiatowy |
mgr Agnieszka Kwiatkowska |
|
3. |
I Powiatowy Konkurs Harcerski w kategorii plastycznej "Niezwykli ludzie Kujaw i Pomorza" |
Agata Stachowiak 2a - DH Kamienie Zofia Derkowska 3C - DH Kamienie |
wyróżnienie - K. Powiatowy |
mgr Katarzyna Stachowiak |
|
4. |
Powiatowy Kokurs Plastyczny "Moje bezpieczne otoczenie: osiedle, miasto, wieś" |
Ewa Mierzyńska V SP |
wyróżnienie - K. Powiatowy |
mgr Katarzyna Stachowiak |
|
5. |
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Zawód Rzemieślnik" |
Dominik Dylewski 3b |
wyróżnienie - K. Powiatowy |
mgr Katarzyna Stachowiak |
|
6. |
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczni w sieci" |
Zofia Derkowska 3c Oliwia Tarsalewska 3a Karolina Kozakiewicza 3a |
I miejsce - K. Powiatowy II miejsce - K. Powiatowy III miejsce - K. Powiatowy |
mgr Katarzyna Stachowiak |
|
7. |
Gminny Konkurs Plastyczny "Walka ze smogiem środowiska wrogiem" |
Wiktoria Woźniak 3b Oliwia Stefańska 3a Wiktoria Pawelska 2a Wiktoria Matuszak 3c Oliwia Tarsalewska 3a
Amelia Wielich I SP |
Laureaci - K. Gminny |
mgr Katarzyna Stachowiak
mgr Aleksnadra Maj |
|
OD 1 WRZEŚNIA 2017 ROKU NASZE GIMNAZJUM PRZEKSZTAŁCONO W SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W SŁAWĘCINKU |
|||||
Rok szkolny 2016/2017 |
|||||
Lp. |
Nazwa konkursu |
Nazwisko ucznia |
Miejsce |
Nazwisko nauczyciela |
|
1. |
Konkurs plastyczny "Jan Paweł II - autorytetem dla młodzieży" org. przez ZSP nr 1 w Inowrocławiu |
Aleksandra Cieślak 3b |
wyróżnienie - K. Powiatowy |
mgr Katarzyna Stachowiak |
|
2. |
Konkurs wojewódzki na szczeblu gminnym "Zapobiegajmy pożarom" |
Natalia Mierzyńska 3a Aleksandra Cieślak 3b Agata Stachowiak 1a |
I miejsce - K. Gminny II miejsce - K. Gminny III miejsce - K. Gminny |
mgr Katarzyna Stachowiak |
|
3. |
VII Wojewódzki Profilaktyczny Festiwal Teatralny "poPaTrz" |
"Pineska" |
wyróżnienie |
mgr Agnieszka Kwiatkowska mgr Anna Drzewiecka |
|
4. |
Powiatowy Festiwal Piosenki Skautowej w Jaksicach |
Urszula Wójcik, Iga Błaszczyk, Weronika Gotowała, Wiktoria Pawelska, Gabriela Kąkolewska, Tymoteusz Pietrzykowski, |
I na szczeblu powiatowym |
mgr Agnieszka Kąkolewska |
|
5. |
Konkurs plastyczny „ Obrona Cywilna”
|
Roksana Bełwon, Natalia Cybulska, Wiktoria Grochola, Olga Korpal - 3c Aleksandra Cieślak - 3b
|
etap szkolny |
mgr Sabina Nowicka - Prusak |
|
Rok szkolny 2015/2016 |
|||||
|
Nazwa konkursu |
Nazwisko ucznia |
Miejsce |
Nazwisko nauczyciela |
|
1. |
Konkurs plastyczny "Zawód moich marzeń" org. przez ZSP nr 4 w Inowrocławiu |
Wiktoria Żelazna 3c |
Laureatka III miejsca - K. Powiatowy |
mgr Katarzyna Stachowiak |
|
2. |
Konkurs graficzny "102 km bezpieczeństwa (energetycznego)" org. przez firmę Jacek Miciński Forward PR w Warszawie |
zespół graficzny: Marzena Broniszewska 3b, Klaudia Pułaczewska 3b, Zuzanna Gralak 3b, Weronika Stuczyńska 3b, Karolina Gralik 3b |
Laureatki III miejsca - K. Ogólnopolski |
||
3. |
Konkurs plastyczny "Jan Paweł II" org. przez Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Płocku |
Pułaczewska Klaudia 3b |
Laureatka II miejsca- K. Ogólnopolski |
||
4. |
Konkurs plastyczno-graficzny „Jak wyobrażam sobie kraje rozwijające się po roku 2030" w trzech kategoriach, wpisujących się w tematykę Europejskiego Roku na Rzecz Rozwoju |
Pułaczewska Klaudia 3b |
Laureatka - K. Ogólnopolski |
||
5. |
Konkurs plastyczny "Bez wspomagania" w Jaszczółtowie |
Pułaczewska Klaudia 3b |
I miejsce - K. Kuratoryjny |
||
6. |
XIV Wojewódzki konkurs multimedialny "Prawa dziecka - prawami człowieka" org. przez Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu i Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku. Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Poseł na Sejm RP Krzysztof Brejza, Wójt Gminy Inowrocław Tadeusz Kacprzak i Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza. |
Pułaczewska Klaudia 3b |
wyróżnienie - K. Wojewódzki |
||
7. |
Konkurs plastyczny "Zagrożenia współczesnej młodzieży"org. przez Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu |
Michał Kułakowski 2a Julia Telus 2a Marta Pietrzak 3b |
III miejsce - K. Powiatowy wyróżnienie - K. Powiatowy wyróżnienie - K. Powiatowy |
||
8 |
Konkurs plastyczny "Obrona cywilna wokół nas" org. przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy we współpracy z Wójtem Gminy Inowrocław |
Agnieszka Pryka 3b Klaudia Pułaczewska 3b Weronika Czajkowska 3b Aleksandra Tomaszewska 2a Natalia Szczupak 3b |
laureatki - K. Gminny |
||
9. |
Konkurs plastyczny na album „Marian Rejewski – pogromca Enigmy” |
Pułaczewska Klaudia 3b |
laureatka II miejsca- K. Wojewódzki |
mgr Alina Malak |
|
10. |
Konkurs Fotograficzny „Przyroda i architektura województwa kujawsko-pomorskiego” |
Pułaczewska Klaudia 3b |
laureatka - K. Wojewódzki |
mgr Janusz Kubiak |
|
11. |
XXX Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych „Harfa” w Złotnikach Kujawskich |
Marzena Broniszewska 3b |
II miejsce - K. Powiatowy |
mgr Agnieszka Kąkolewska |
|
12. |
Profilaktyczny Festiwal Teatralny „poPaTrz” |
Grupa teatralna Pineska VII Wojewódzki Profilaktyczny Festiwal Teatralny „poPaTrz |
I dla najlepszej aktorki wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim |
mgr Anna Drzewiecka mgr Agnieszka Kwiatkowska |
|
Rok szkolny 2014/2015 |
|||||
Lp. |
Nazwa konkursu |
Nazwisko ucznia |
Miejsce |
Nazwisko nauczyciela |
|
1. |
Konkurs plastyczny „Rzeczywistość, wrażenie, wrażliwość” w Jaszczółtowie |
Klaudia Pułaczewska 2b |
wyróżnienie - K. Powiatowy i Kuratoryjny |
|
|
2. |
Konkurs fotograficzny „Świat oczami dziecka” |
Weronika Romianowska 2c NataliaSzczupak 2b Agnieszka Pryka 2b |
II - K. Powiatowy
III - K. Powiatowy
wyróżnienie - K. Powiatowy |
||
3. |
Konkurs plastyczny „Obrona cywilna wokół nas”
|
Weronika Czajkowska 2b Klaudia Pułaczewska 2b |
I - K. Wojewódzki |
mgr Janusz Kubiak |
|
4. |
Konkurs fotograficzny „Malownicze Krajobrazy Powiatu Inowrocławskiego” |
Klaudia Pułaczewska 2b |
I - K. Powiatowy |
||
5. |
Konkurs na domek z piernika |
Weronika Romianowska 2c |
I - K. Powiatowy |
mgr Agnieszka Kwiatkowska |
|
6. |
Konkurs piosenki anglojęzycznej
|
Aleksandra Cieślak 1b |
K. Powiatowy |
mgr Agnieszka Długopolska |
|
7. |
Konkurs plastyczny - ??? ? ?????? |
Agnieszka Pryka 2b Weronika Czajkowska 2b |
I - K. Powiatowy |
mgr Anna Piasecka |
|
8. |
V Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rosyjskiej
|
Marzena Broniszewska 2b |
K. Krajowy |
||
9. |
Kartka Bozonarodzeniowa - Konkurs zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach pod patronatem Burmistrza Kruszwicy |
Klaudia Pułaczewska 2b |
I - K. Powiatowy |
mgr Katarzyna Stachowiak
|
|
10. |
"Pisanki wielkanocne" - Konkurs zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjaklnych w Kobylinikach |
Klaudia Pułaczewska 2b Marzena Broniszewska 2b |
I - K. Powiatowy wyróżnienie - K. Powiatowy |
||
11. |
"Pocztówki i dekoracje wielkanocne" – Konkurs zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościelcu |
Klaudia Pułaczewska 2b |
I - K. Powiatowy |
||
12. |
„Karykatura znanego pisarza” - Konkurs zorganizowany przez GBP w Jaksicach |
Marta Pietrak 2b Paulina Szumlas 3a |
I - K. Gminny II - K. Gminny |
||
Rok szkolny 2013/2014 |
|||||
Lp. |
Nazwa konkursu |
Nazwisko ucznia |
Miejsce |
Nazwisko nauczyciela |
|
1. |
Konkurs recytatorski
|
Justyna Wiktorowska 3b
|
laureat - K. Powiatowy |
mgr Anna Drzewiecka |
|
2. |
Konkurs recytatorski
|
Zuzanna Gralak 1b |
wyróżnienie - K. Powiatowy |
||
3. |
VI WPFT poPaTrz
|
Marceli Mieliński 3b |
najlepszy aktor - K. Wojewódzki |
||
4. |
Konkurs plastyczny „Obrona cywilna wokół nas”
|
Weronika Czajkowska 1b Zuzanna Gralak 1b Angelika Basińska 2c
|
I - K. Gminny |
mgr Janusz Kubiak |
|
5. |
Konkurs recytatorski
|
Zuzanna Gralak 1b
Justyna Wiktorowska 3b
|
Wyróżnienie - K. Powiatowy
Laureat - K. Powiatowy
|
mgr Agnieszka Kwiatkowska |
|
6. |
VI Wojewódzkim Profilaktycznym Festiwalu Teatralnym „poPaTrz”
|
„Pineska”
|
wyróżnienie - K. Wojewódzki |
||
7. |
VI WPFT poPaTrz |
Marceli Mieliński 3b |
najlepszy aktor - K. Wojewódzki |
||
8. |
Konkurs bożonarodzeniowy - Wieniec, stroik adwentowy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach |
Klaudia Pułaczewska 1b |
wyróżnienie - K. Powiatowy
|
mgr Katarzyna Stachowiak
|
|
9. |
Konkurs wielkanocny - Kujawski stroik wielkanocny w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach
|
Klaudia Pułaczewska 1b Marzena Broniszewska 1b |
wyróżnienie |