Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku

Jesteś tutaj: Start / OSIĄGNIĘCIA / Sportowe

Sportowe

Rok szkolny 2015/2016

Lp. Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
 1.

II Bieg im. Janusza Kusocińskiego w Kołodziejewie

Jakub Kozaczyk - 2b

Marcin Walczak - 3a

Kacper Kowalcze - 2a

 I - na szczeblu powiatowym

II - na szczeblu powiatowym

III - na szczeblu powiatowym

 Piotr Nijak
 2.  Turniej tenisa stołowego w Górze

 Paweł Janiak - 3c

Tomasz Ślemp - 3c

Weronika Czjkowska - 3b

Weronika Gotowała-1b

 

 I - na szczeblu gminnym  Piotr Nijak
Rok szkolny 2014/2015
Lp. Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
 1.  Mistrzostwo Gminy Inowrocław w tenisie stołowym

Turniej tenisa stołowego w Kołodziejewie

Turniej tenisa stołowego w Górze

 Paweł Janiak 2c

Tomasz Ślemp 2c

Angelika Kalińska 3b

Weronika Czajkowska 2b

  I - na szczeblu Gminnym

 I - na szczeblu Powiatowym

I - na szczeblu Gminnym
  Piotr Nijak
 2.  Bieg Papieski

Mateusz Gernat 3a

Seweryn Kierył 3c

 IV -na szczeblu PowiatowymV

V - na szczeblu Powiatowym

   Piotr Nijak
Rok szkolny 2013/2014
Lp. Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
 1.

Mistrzostwo Gminy Inowrocław w tenisie stołowym                                 Turniej tenisa stołowego w Kołodziejewie                                       Turniej tenisa stołowego w Górze

 Dominik Miszczyk 3a Piotr Fita 3c
Angelika Kalińska 2b
Weronika Czajkowska 1b

  I - na szczeblu Gminnym
 I - na szczeblu Powiatowym                 I - na szczeblu Powiatowym

 Piotr Nijak
2. Bieg Papieski

 Dominik Miszczyk 3a


 Wiktor Szczególski 3b

 II - na szczeblu Powiatowym

III - na szczeblu Powiatowym

Rok szkolny 2012/2013
Lp. Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
1. Puchar Wójta Gminy Inowrocław w tenisie stołowym

Weronika Kowalska 3a

Karolina Czyrzniak 3a

Patryk Olszewski 3d

Krystian Czerniak 3a

I miejsce drużynowo -na szczeblu Gminnym Piotr Nijak 
 2. Bieg Papieski 

Mikołaj Bochat 3a

Bartosz Matusiak 3a  

IVVI -na szczeblu Powiatowym Piotr Nijak 
 3. Biegi Przełajowe

Mikołaj Bochat 3a

Bartosz Matusiak 3a

Mikołaj Małek 3b  

VIIIXVIIXIX -na szczeblu Powiatowym Piotr Nijak
 4. Puchar Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Harcerstwa w tenisie stołowym

Weronika Kowalska 3a

Karolina Czyrzniak 3a

Krystian Czerniak 3a

Mikołaj Bednarczyk 3a

I miejsce drużynowo-na szczeblu Powiatowym Piotr Nijak 
 5. Indywidualne Biegi  Przełajowe

Joanna Macioszek 1c

Sandra Bykowska 2c

Agnieszka Mucek 3d  

 IVVIIXVI-na szczeblu Powiatowym mgr Justyna Dreliszak 
 6. Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych 10x800m 

Angelika Basińska 1c

Joanna Macioszek 1c

Patrycja Kościańska 1c

Sandra Bykowska 2c

Agnieszka Mucek 3d

Anita Rychłowska 1b

Angelika Kalińska 1b

Alicja Czyżniejewska 1a

Sandra Bazelewska 2b

Kinga Kowalska 2b

IV -na szczeblu Powiatowym mgr Justyna Dreliszak
 7. Bieg Papieski w Żalinowie 

Sandra Bykowska 2c

Anita Rychłowska 1b  

III -na szczeblu Powiatowym mgr Justyna Dreliszak 
 8. Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych  Joanna Macioszek 2c    XXX-na szczeblu Wojewódzkim mgr Justyna Dreliszak
 9. Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych   Anita Rychłowska 1b
Sandra Bykowska 2c  
IIIII-na szczeblu Powiatowym mgr Justyna Dreliszak 
 10. Mistrzostwa Gminy Inowroclaw o Puchar Wójta Gminy Inowrocław w piłce nożnej halowej

Krystian Czerniak 3a

Bartłomiej Matusiak 3a

Sbastian Giemza 3b

Paweł Sobecki 3b

Patryk Olszewski 3d

Marcin Trzupek 3d

Bartosz Tomaszewski 3a

Mikołaj Małek 3b 

I miejsce drużynowo-na szczeblu Gminnym  Piotr Nijak
11. XV Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego w Górze

Weronika Kowalska 3a

Karolina Czyrzniak 3a

Krystian Czerniak 3a

Piotr Fita 2b  

IIIIVIII-na szczeblu Gminnym Piotr Nijak

Rok szkolny 2011/2012

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko ucznia

Miejsce

Nazwisko nauczyciela

1.

Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Inowrocław

Kacper Maciejewski

Mateusz Tomaszewski

Sebastian Giemza

Paweł Sobecki

Patryk Olszewski

Sebastian Kaczmarek

Bartłomiej Bykowski

Krystian Musiał

I miejsce drużynowo - Turniej Gminny mgr Ewa Bryl

 2.

I Międzyszkolny Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego w Górze

 

 

Weronika Kowalska

Anna Wyrkowska
Kamil Janiak

Krystian Czerniak

I miejsce drużynowo - Turniej Gminny

I

II

II

IV

mgr Ewa Bryl

 3.

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Stowarzyszenia Przyjaciół Harcerstwa

w  Kołodziejewie

 

 

 

Weronika Kowalska

Szymon Żak

Anna Wyrkowska

Kamil Duda

I miejsce drużynowo - Turniej Gminny

 

I

I

III

IV

mgr Ewa Bryl

 4.

VII Bieg Papieski w Żalinowie

 

Weronika Kowalska

Agnieszka Mucek

Paweł Radzikowski

Zawody Gminne

III

I

IV

mgr Ewa Bryl

mgr Justyna Dreliszak

 5.

Wiosenne indywidualne Biegi Przełajowe Szkól Gimnazjalnych Dziewcząt w Inowrocławiu

 

Agnieszka Mucek

Zawody Powiatowe

II

mgr Ewa Bryl

6.

XIX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Inowroclaw

 

 

Anna Wyrkowska

Weronika Kowalska

Kamil Duda

Szymon Żak

I miejsce drużynowo - Turniej Gminny

I

II

I

II

mgr Ewa Bryl

7.

Bieg Piastowski - biegi młodzieżowe

 

Sandra Bykowska

Weronika Kowalska

Karolina Małek

Agnieszka Mucek

Patryk Badowski

Paweł Radzikowski

Zawody Powiatowe

-

-

-

-

-

-

mgr Ewa Bryl

Rok szkolny 2010/2011

1. Indywidualne mistrzostwa powiatu Inowrocław w biegach przełajowych

Mikołaj Szewczuk

Bartek Jędrzejczak

VI

X

Piotr Nijak
2. Drużynowe mistrzostwa powiatu Inowrocław w tenisie stołowym- Złotniki Kujawskie

Ania   Wyrkowska,Weronika Kowalska

Błażej Wyrkowski,Bartek Jędrzejczak

III

 

Piotr Nijak
3. VI Bieg Papieski w Żalinowie

Mikołaj Szewczuk

Bartek Jędrzejczak

I

II

Piotr Nijak
4. Mistrzostwa Gminy Inowrocław w tenisie stołowym w Górze

Weronika Kowalska

Anna Wyrkowska

Błażej Wyrkowski

Bartek Jedrzejczak

I

II

I

II

Piotr Nijak
5. Turniej tenisa stołowego w Kołodziejewie

Anna Wyrkowska

Weronika Kowalska

Bartek Jędrzejczak

Kamil Duda

I

II

I

II

Piotr Nijak
6. Bieg Piastowski

Mikołaj Szewczuk

Bartłomiej Jędrzejczak

VII

XIII

Piotr Nijak
7. Wielobój sprawnościowy

Bartłomiej Jędrzejczak

Jacek Rączka

Dominik Łój

Robert Stelmaszyk

Aleksandra Sosnowska

Joanna Woźniak

Katarzyna Czyżniejewska

Marta Chwaluk

V Piotr Nijak
8. Turniej tenisa stołowego o puchar księdza Kanonika Antoniego Balcerzaka

Anna Wyrkowska

Weronika Kowalska

Dominik Łój

Bartłomiej Jędrzejczak

I Piotr Nijak
9. Bieg Piastowski

Karolina Małek

Justyna Wiatrowska

-

-

mgr Ewa Bryl
10. Turniej Unijny. Wielobój sprawnościowy

Aleksandra Sosnowska

Joanna Woźniak

Marta Chwaluk

Katarzyna Czyżniejewska

Dmoniki Łój

Robert Stelmaszyk

Bartłomiej Jędrzejczak

Jacek Rączka

V Piotr Nijak

Rok szkolny 2009/2010

1. V BIEG PAPIESKI W ŻALINOWIE

Rafał Bełwon

Łukasz Rogucki

I

II

Piotr Nijak
2. V BIEG PAPIESKI W ŻALINOWIE Justyna Juchacz III Piotr Nijak
3. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO
W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW
Błażej Wyrkowski Bartosz Danielewski VI Piotr Nijak
4. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO
W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Anna Wyrkowska

Mirela Rolirad

III Piotr Nijak
5. TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W KOŁODZIEJEWIE

Anna Wyrkowska

Mirela Rolirad

Bartłomiej Jędrzejczak

Błażej Wyrkowski

I miejsce drużynowo Dz. Ch.,

I miejsce indywidualnie Dz.

Piotr Nijak
6. TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY INOWROCŁAW

Mirela Rolirad

Anna Wyrkowska Dominik Łój

Błażej Wyrkowski

I miejsce drużynowo Dz. Ch.,

I miejsce indywidualnie Dz. i CH.

Piotr Nijak
7. III TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR KSIĘDZA KANONIKA ANTONIEGO BALCERZAKA

Mirela Rolirad

Kamil Duda

I miejsce drużynowo Dz. Ch.,

I miejsce indywidualnie Dz. i CH.

Piotr Nijak
8. WIOSENNE BIEGI PRZEŁAJOWE W INOWROCŁAWIU

Mikołaj Szewczuk

Jakub Matusiak

III Piotr Nijak
9. BIEG PIASTOWSKI

Jakub Matusiak

Mikołaj Szewczuk

IV

VI

Piotr Nijak

Rok szkolny 2008/2009

1.

IV MITYNG DLA „MŁODYCH PIASTÓW” w INOWROCŁAWIU

Justyna Juchacz

Aleksandra Sosnowska

Michalina Gabrych

I miejsce 300m

II miejsce 600m

II miejsce 60m

mgr Justyna Dreliszak
2. SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE w INOWROCŁAWIU Justyna Juchacz
Aleksandra Sosnowska
Amanda Lewandowska
Marlena Bykowska
Ewelina Wiatrowska
Agata Małek
Katarzyna Zajączkowska
Mirela Rolirad
Natalia Kowalska
Zuzanna Czarnecka
Dominika Buchholz
Ewelina Lampka

VI

mgr Justyna Dreliszak
3. IV BIEG PAPIESKI w ŻALINOWIE

Justyna Juchacz

Amanda Lewandowska

Mateusz Rojanek

Tomasz Dróżdż

I

II

II