Dialog teatralny 2009 w Inowrocławiu

W sobotę 18 kwietnia 2009r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Inowrocławiu odbył się II Dialog Teatralny, zorganizowany przez MDK wspólnie z Rotary Club Inowrocław i Stowarzyszeniem Ogrody Kultury. Widzowie mogli oglądać spektakle Teatru Lewart 76 z Kobylnik, aktorów z grupy teatralnej "Rozbrajająco Rozbrykani" z Gimnazjum nr 4 w Inowrocławiu, Teatr Aktywnej Młodzieży z Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu, Teatr Akcji z MDK, Pakoski Teatr Uliczny IMMORTAL.

Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie ze szkolonego zespołu teatralnego "Maska", przygotowani przez panią mgr Magdalenę Czerniak i panią mgr Alinę Malak. Scenografię do przedstawienia "Kujawskie Opowieści" zaprezentowanego przez nasz zespół, wykonały uczennice naszego gimnazjum: Ewa Zdunek z kl.IIC i Amanda Lewandowska z kl.IA razem z panią mgr Katarzyną Stachowiak.

tekst - Paulina Szukalska z kl. III A i mgr M. Czerniak, zdjęcia - mgr M. Czerniak