Zakonczenie Roku Szkolnego 2013/2014

Dnia, 27 czerwca o godzinie 9.00 po raz ostatni w tym roku szkolnym zabrzmiał dzwonek. Wprowadzono Sztandar Szkoły i zaśpiewano Hymn Państwowy. Następnie głos zabrał p. dyrektor Robert Orczykowski, który w imieniu Grona Pedagogicznego pożegnał absolwentów klas III, życząc im wielu sukcesów i powodzenia w nowych szkołach. Później uczniowie klas III, pod kierunkiem swoich wychowawców, p. Elżbiety Tokarz, p. Doroty Kozłowskiej, p. Haliny Janowskiej zaprezentowali swój program artystyczny.
Potem absolwenci obdarowali nauczycieli kwiatami.

Na zakończenie ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, otrzymali nagrody książkowe. Rodzice najlepszych absolwentów gimnazjum otrzymali Listy Gratulacyjne i podziękowania za trud włożony w wychowanie swoich pociech. W tym roku możemy pochwalić się również bardzo dobrymi wynikami sportowymi.
Serdeczne podziękowania dla sponsorów,  którzy ufundowali znakomite nagrody dla najlepszj uczennicy Justyny Wiktorowskiej, która otrzymała tytuł  Absolwenta „ Primus Inter Pares”.