Gminny Konkurs Literacki pod patronatem Wójta Gminy Inowrocław "Jestem człowiekiem - mam swoje prawa"

Dnia 15 czerwca w Szkole Podstawowej w Tupadłach odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Literackiego pod patronatem Wójta Gminy Inowrocław "Jestem człowiekiem - mam swoje prawa". Uczestniczyły w nim: Klaudia Żyłkowska kl. IIIa, Anna Łozicka kl. IIIa, Małgorzata Ciechanowska kl. IIIa, Julianna Ambroziak kl. IIId oraz Agnieszka Marjanowska z kl. IIa. Uczennica Klaudia Żyłkowska zdobyła II miejsce. III miejsce przypadło Juliannie Ambroziak z klasy III d. Gratulujemy!

Do w/w konkursu gimnazjalistki zostały przygotowane przez p. Magdalenę Czerniak i p. Jolantę Kaźmierczak.