Światowy dzień bez papierosa

19 listopada w naszej szkole obchodziliśmy „Światowy dzień bez papierosa”. Tego dnia Samorząd Uczniowski przygotował stoisko z ulotkami i informacjami dotyczącymi nałogu nikotynowego. Stoisko przyciągnęło wielu ciekawskich. Ponadto Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. mgr K. Stachowiak, pielęgniarką szkolną p. J. Orczykowską i nauczycielem biologii p. mgr M. Halik zorganizował konkurs plastyczny pod hasłem: MY NIE PALIMY, NIE PAL I TY. Jury miało niemały problem z wyłonieniem najlepszej pracy, gdyż prac dostarczono wiele. Laureatką konkursu została: Monika Basińska z kl. III b.

Nagrody rzeczowe ufundował Samorząd Uczniowski, a wszystkie prace zostały wywieszone w wielu zakamarkach naszej szkoły.

tekst – M. Migdał kl. II a
zdjęcia – P. Cabaj kl. III c