IV mistrzostwa "GESAL wśród śnieżnych kręgli"

Dnia 12 lutego grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Sławęcinku wraz z opiekunami p. K. Stachowiak i p. A. Sobczak wzięła udział w IV mistrzostwach „GESAL wśród śnieżnych kręgli”, które odbyły się w Kręgielni Bowling Center w Inowrocławiu.

Spotkanie obfitowało w wiele atrakcji. Organizatorzy zapewnili uczestnikom nie tylko świetną zabawę, zdrową rywalizację, ale również pizzę, przekąski i napoje. W czasie spotkania odbyło się także losowanie drobnych upominków dla uczestników. Uczeń klasy 3c Gimnazjum – Jakub Chwaluk okazał się najlepszy na torze i zakwalifikował się do finału. Ostatecznie zakończył rywalizację na 5 miejscu. Udział w mistrzostwach był świetnym pomysłem na rozpoczęcie zimowego wypoczynku. Wszyscy wrócili do domów w dobrych humorach. Dziękujemy organizatorom - firmie GESAL za zaproszenie i fantastyczne spędzenie czasu wolnego!

Więcej informacji i zdjęć na stronie http://gesal.pl/2018/02/12/iv-mistrzostwa-gesal-wsrod-snieznych-kregli/