Klasa II a z wizytą w Zoo Safari w Borysewie

21 czerwca klasa II a wraz z wychowawcą – p. Haliną Janowską oraz opiekunami – p. Magdaleną Czerniak, p. Anną Sobczak, p. Iwoną Kujawą oraz p. Joanną Pietrzak wybrała się na wycieczkę do Zoo Safari w Borysewie.

To ogromny ogród zoologiczny położony na 26 hektarach. Żyje tu 600 osobników, około 100 egzotycznych gatunków ze wszystkich kontynentów. W Zoo Safari znajduje się 15% światowej populacji białych tygrysów i 15 % populacji białych lwów. To właśnie tutaj w marcu 2017 urodziły się jedyne dotąd czworaczki tygrysa białego. Uczniowie mogli zobaczyć życie zwierząt z bliska, a nawet obejrzeć pokazowe karmienia.

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców, która zorganizowała tę fantastyczną wycieczkę dla klasy II a.