NOC WARSZTATÓW TEATRALNYCH

W dniach 28-29 czerwca grupa teatralna PINESKA pod opieką Anny Drzewieckiej i Agnieszki Kwiatkowskiej brała udział w warsztatach teatralnych, które prowadził Tomasz Bieliński- aktor teatru Iluzjonista w Warszawie. Noc spędzona w szkole dostarczyła nam wiele emocji i dobrej zabawy.

Po grach i zabawach integracyjnych przyszedł czas na grillowanie. Pozyskaną energię spożytkowaliśmy w czasie zabawy w chowanego. Znane miejsca w szkole - w  ciemności nabrały nowych kształtów. Niektórzy poznawali szkołę z perspektywy parapetu lub szafy. Noc zakończyła się dla nas o godzinie 4 nad ranem. Następnego dnia przystąpiliśmy do pracy nad spektaklem „Zbyt prawdziwa historia”, którą grupa Pineska będzie prezentowała 23 września 2016 roku  na VIII Profilaktycznym Festiwalu Teatralnym „poPaTrz”. Szczególne podziękowania kierujemy do Tomka Bielińskiego za jego zaangażowanie i pomoc oraz miłe słowa na temat naszego spotkania.