Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Dnia 24 czerwca po raz ostatni zabrzmiał dzwonek w bieżącym roku szkolnym. Uczniowie Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku bardzo uroczyście pożegnali ten rok, który obfitował w ciężką pracę, ale przyniósł również wiele sukcesów na różnych polach.

Uczniowie klas trzecich przygotowali krótki program artystyczny. Następnie wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem oraz najważniejsza nagroda – Primus Inter Pares. W tym roku szkolnym otrzymała ją uczennica klasy 3b – Agnieszka Pryka. Ponadto wręczono nagrody najlepszym uczniom z klasy pierwszej, drugiej i trzeciej oraz uczniom, którzy mieli 100% frekwencji. Fundatorem nagród byli wójt gminy Inowrocław pan Tadeusz Kacprzak oraz Rada Rodziców w Gimnazjum w Sławęcinku. Okazuje się, że naprawdę warto się uczyć. Najlepsi uczniowie kończą ten rok szkolny bogatsi nie tylko o wiedzę, ale również o fantastyczne nagrody.