Zkończenie roku szkolnego 2014/2015

Dnia 26 czerwca po raz ostatni zabrzmiał dzwonek w bieżącym roku szkolnym. Uczniowie Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku bardzo uroczyście pożegnali ten rok, który obfitował w ciężką pracę, ale przyniósł również wiele sukcesów na różnych polach. Wśród gości, którzy zaszczycili uroczystość swoją obecnością byli: zastępca wójta pan Marek Karólewski, przewodnicząca Rady Gminy – pani Krystyna Wysocka, pan Sławomir Kot - kierownik Referatu Inwestycji, pani Barbara Pułaczewska – radna Gminy Inowrocław oraz pan Grzegorz Laskowski – Radny Gminy Inowrocław.

Uczniowie klas trzecich przygotowali krótki program artystyczny. Następnie wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem oraz najważniejsza nagroda – Primus Inter Pares . W tym roku szkolnym otrzymała ją uczennica klasy 3a – Roksana Gnitecka. Ponadto wręczono także tablety najlepszym uczniom z klasy pierwszej, drugiej i trzeciej oraz słuchawki uczniom, którzy mieli 100% frekwencji w bieżącym roku szkolnym. Fundatorem nagród była Rada Rodziców w Gimnazjum w Sławęcinku. Okazuje się, ze naprawdę warto się uczyć. Najlepsi uczniowie kończą ten rok szkolny bogatsi nie tylko o wiedzę, ale również fantastyczne nagrody.