Dzień sportu. Apel sukcesów.

Dnia 25 czerwca w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku zorganizowany został Dzień sportu połączony z apelem sukcesów.

Najpierw uczniowie zostali zaproszeni na salę gimnastyczną, gdzie obejrzeli przedstawienie w języku angielskim i rosyjskim pt.: „Porwanie”, przygotowane przez uczniów klas pierwszych i 2B. Następnie gimnazjaliści wzięli udział w rozgrywkach sportowych i rozegrali między sobą mecze siatkówki – dziewczęta oraz piłki nożnej – chłopcy. Po wszystkich atrakcjach nadszedł czas podsumowań bieżącego roku szkolnego. Podczas apelu sukcesów wychowawcy przedstawili sukcesy naukowe, sportowe oraz artystyczne swoich wychowanków. Wyróżnieni otrzymali nagrody oraz dyplomy za swoje osiągnięcia. Wszystkim gimnazjalistom życzymy dalszych sukcesów w nowym roku szkolnym!