Sukcesy naukowe

Dnia 22 czerwca odbyło się przedwakacyjne posiedzenie Rady Gminy Inowrocław. Sesja Rady miała miejsce w świetlicy wiejskiej w Jacewie. Podczas spotkania nagrodzono uczniów gminy Inowrocław z największymi sukcesami naukowymi. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica klasy 3c Alicja Bernaciak, która osiągnęła najwyższy wynik na egzaminie gimnazjalnym z języka angielskiego – 100%.

Zdolni uczniowie otrzymali prezenty oraz listy gratulacyjne, natomiast rodzice - podziękowania i kwiaty. Tegoroczną sesję umilił występ Marzeny Broniszewskiej z 2B, finalistki V Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Rosyjskiej w Łodzi,  która zaprezentowała  utwór po rosyjsku „Kolybielnaya”  oraz utwór z repertuaru Beaty Kozidrak – „Rzeka marzeń”. Marzena również została nagrodzona prezentem w postaci MP4. Zdolnym uczennicom gratulujemy.